Novinky

4.místo v Číně

Všechny zdravíme z Číny!
Dneska se nám bohužel nepodařilo předvést to co včera a oba zápasy jsme prohrály :-(
Proti Američankám Flint/Larsen jsme v semifinále promarnily náskok 18:15 v prvním setu a už jsme se z toho nevyhrabaly. (0:2 21:23, 15:21) V utkání o třetí místo jsme bojovaly z posledních sil (chudák Šárka se tu prala s žaludečními problémy)…Zápas bohužel skončil vítězstvím pro Litevky Dumbauskaite/Povilaityte 1:2 (25:23, 17:21, 15:7) a končíme tak těsně pod stupínky vítězů:(
Když jsme viděly našeho pavouka a taky Číňanky jak to tady na tréninku štípou, představa semifinále byla docela vzdálená. Teď jsme trochu smutné, že to necinklo, ale jsme rády, že jsme porazily kvalitní týmy a že si můžeme připsat 200 bodů do světového žebříčku.
Děkujeme všem co nám drželi palce!:-)

Hello everybody from China!
We didn´t perform what we played yesterday on todays matches and unfortunately we lost.
We lost our lead 18:15 in the first set against USA Flint/Larsen and since then we couldn´t get back into the game. (0:2 21:23, 15:21) In the bronze medal match we were fighting as much as we could (Sarka was also fighting with stomach disease) and it ended with victory for Lithuania Dumbauskaite/Povilaityte 1:2 (25:23, 17:21, 15:7).
When we first saw our draw and Chinese teams banging balls on training, the semifinal seemed to be far away. We are sad now that we don´t have a medal, but we are also happy that we beat good teams and we earned 200 world tour points.
Thanks to everybody who were cheering for us!

Previous Post Next Post

You Might Also Like