Novinky

Shrnutí sezóny

Milí fanoušci a kamarádi, protože turnaj v Číně byl naším posledním v tomto roce, ráda bych se s Vámi podělila o malé shrnutí letošní sezóny.
Se Šárkou jsme začaly téměř bez bodů, a tak pro nás bylo velmi těžké se do turnajů dostat. Začaly jsme tedy na turnajích nižší kategorie (FIVB* a Satelity) a trpělivě sbíraly body. Naše tříměsíční příprava v Kapském Městě, kde nás trénoval Leo Williams se vyplatila, protože jsme začaly výborně na turnaji FIVB * v Malajsii, kde jsme skončily na 2.místě a ve finále podlehly týmu z USA 15:17 v tiebreaku.
Kondičně nás velmi dobře připravil trenér Tomáš Michal, s kterým jsme spolupracovaly během celé sezóny. Naše další úspěchy na okruhu Světové tour byly: 4.místo na FIVB** v Nanjingu, kde nám medaile utekla jen o kousek, v srpnu už jsme se dostaly na světovku FIVB **** v Polsku, kde jsme z posledního místa v kvalifikaci postoupily přes 2 kola do hlavní soutěže a tam se nám podařilo postoupit i ze skupiny. Na poslední „trojhvězdičkové“ světovce v Qinzhou jsme byly nasazené rovnou v hlavní soutěži a odvezly jsme si solidní 9.místo.
Podařilo se nám uhrát hezké výsledky i na evropském okruhu – na Satelitu ve Švédsku jsme skončily na 4.místě a ze Satelitu ve Vaduzu jsme si odvezly stříbrné medaile.
V Čechách se nám také dařilo, první český Supercup v Opavě jsme vyhrály, vyhrály jsme i Český Pohár na Ládví a X-Fer Cup v Brně. Na Supercupu na Hamru v Záběhlicích jsme byly druhé, kdy jsme ve finále prohrály se Slovenkami a na Mistrovství České republiky jsme potvrdily naše nasazení a vybojovaly bronzovou medaili.
Ve světovém žebříčku nám v současné chvíli patří 37.pozice.
Chtěla bych moc poděkovat našim věrným sponzorům, bez kterých by to samozřejmě nešlo. Dále rodičům a všem fanouškům a kamarádům co nás sledovali a fandili nám! ✊
S plány na příští sezónu se Vám ozveme.

Previous Post Next Post

You Might Also Like