Partneři

logo-dukla logo-hamr logo-mizuno logo-sklopisek logo-csa sokol brno 1 logo-pre
logo-cvs logo-tropico logo-slumberland logo-praha-14 logo-daylong logo-hotel-step logo-infinit logo-simando iswari-logo uniqa-logo
dyntar-logo bio-pro-logo

DUKLA
Armádní sportovní centrum (ASC DUKLA) je resortní sportovní subjekt Ministerstva obrany ČR sloužící k zabezpečení vrcholových sportovců a výjimečních talentů. Armádní vrcholový sport je zaměřen na zabezpečení státní a resortní sportovní reprezentace České republiky.

HAMR SPORT
HAMR-Sport má již více jak desetiletou tradici na českém sportovním poli. V současné době vlastní dva sportovní areály a současně si od roku 2013 pronajímá od městské části Štěrboholy v Praze 10 další víceúčelový areál. Veřejně přístupné sportovní areály HAMR patří mezi nejvyhledávanější v hlavním městě a celé ČR, především díky bohaté nabídce více jak 90 sportovišť s rozlohou cca 8 ha. Areály HAMR nabízí možnost sportovního vyžití nejen svým 18 tisícům členů, ale také každému, kdo hledá příležitost zapojit se do sportu. Možnosti zasportovat si u nás 365 dní v roce využije více jak jeden milion návštěvníků ročně.

INFINIT
Poznejte umění relaxace v síti wellness center Infinit, která poskytují širokou škálu služeb v oblasti péče o tělo. Zapomeňte na starosti všedního života, nechte se hýčkat kvalitní péčí a přijďte si k nám odpočinout.

PRE
Významný obchodník na energetickém trhu ČR, Váš spolehlivý dodavatel elektřiny.

SLUMBERLAND
Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na matracích Slumberland. Vyrábíme matrace z různých moderních materiálů a unikátních konstrukcí. Všechny prochází náročnými zátěžovými testy a kontrolami, což zaručuje jejich kvalitu a výborné ortopedické a relaxační vlastnosti. Protože vám matrace Slumberland budou sloužit řadu let, rádi vám na ně poskytneme prodlouženou záruku.
Nebudete-li si vědět rady s výběrem vhodné matrace, navštivte internetové stránky Dr. Sleepa nebo některého z našich odborných prodejců. Na základě vašich specifických požadavků získáte doporučení na nákup matrace přímo pro vás.

ŠIMADO
Provádění mytí oken a pravidelného úklidu kanceláří, čištění koberců a čalouněného nábytku. Nabídka mytí čerpacích stanic a zámkové dlažby.

TROPICO
Ortopedické vlastnosti matrací a kvalitu použitých materiálů přísně hlídáme. Klademe vysoký důraz na zpracování a vlastnosti matrací tak, aby se vám spalo co nejlépe. Odpočiňte si, zregenerujte síly, uvolněte se na našich matrací Tropico. Přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků.

WELLNESS HOTEL STEP ****
Hotel v bezprostřední blízkosti O2 Areny v klidné části Prahy 9, nedaleko metra Palmovka. Jedná se o unikátní (v České republice zcela výjimečný) komplex ubytovacích, konferenčních, společensko-zábavných, sportovních a wellness služeb.

SKLOPÍSEK STŘELEČ
Společnost Sklopísek Střeleč, a. s. vyrábí a dodává vysoce kvalitní křemenné písky dle požadavků zákazníků, kteří je dále přetváří ve výrobky, které uspokojují potřeby ve všech oblastech našeho života. Vizí společnosti Sklopísek Střeleč, a. s. je dlouhodobá spokojenost všech zákazníků a partnerů a příkladný přístup k ochraně životního prostředí a zdraví zaměstnanců.
Strategií společnosti Sklopísek Střeleč, a. s. je otevřená komunikace s veřejností, dlouhodobá prosperita a stabilita, to vše díky profesionálnímu týmu odborníků a inovativnímu přístupu k novým technologiím. Motto: „ Písek ze Střelče – kvalita v každém zrnku“

DYNTAR
Společnost DYNTAR je ryze česká rodinná výrobní společnost saun a saunového vybavení. Řadí se mezi největší výrobce a pyšní se tím, že jde vlastní cestou výjimečného designu a dokonalého zpracování.„DYNTAR – pro ty, co vyžadují profesionální přístup, originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.“

UNIQA
Jsme univerzální pojišťovna, která vychází vstříc rozmanitým potřebám občanů i firem ohledně životního a neživotního pojištění. Na českém trhu působíme od roku 1993 a patříme zde k nejsilnějším pojišťovnám. V portfoliu spravujeme okolo 840 000 pojistných smluv.

ISWARI

Iswari Superfood je česká firma, která pod svou vlastní značkou ISWARI a PARVATI, společně se svou partnerskou firmou Iswari Portugal, vyrábí a dodává na trh BIO superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi.
Samotná výroba probíhá jak v Portugalsku, tak v České republice a stejně tak u nás doma vznikají receptury na většinu výrobků, zejména na velmi populární BIO-RAW-SUPERFOODS snídaňové směsi, které jsou nejen na českém trhu zcela unikátní díky prémiové kvalitě ingrediencí, vynikající nutriční hodnotě a současně skvělým chuťovým vlastnostem.
ISWARI znamená v sanskrtu “Svrchovaná Bohyně”. Dává život a udržuje ho mimo jiné prostřednictvím potravy, která je darem Země. Proto u nás v ISWARI věříme, že naším úkolem je být tu pro Vás a nechat Bohyni Iswari, aby skrze nás přinášela na Váš stůl v nejčistší podobě to nejlepší, co přivedla k životu na poli, v džungli či na kopcích a v údolích velehor.
Všechny tři přátele, kteří stojí v čele ISWARI, spojuje potřeba dělat svoji práci tak, aby přinášela spokojenost a užitek co nejširšímu okruhu lidí počínaje pěstiteli, přes členy našeho pracovního týmu až k Vám, našim zákazníkům, jejichž přízně si opravdu vážíme a ceníme si každé příležitosti, kdy se můžeme osobně potkat a vyměnit si vzájemné zkušenosti. Právě Vaše spokojenost nám dodává energii pro vývoj nových výrobků a zlepšování našich služeb.

BIO-PRO

V roce 2015 jsme pro vás otevřeli novou prodejnu a e-shop kvalitních bio potravin z Itálie. Jsme tak zároveň prvním dodavatelem bio bezlepkových potravin na trhu. Naše bio potraviny jsou určeny pro každého, kdo má rád zdravý  životní styl a dále také pro všechny, kteří jsou již nuceni řídit se dietou například z důvodu alergie či intolerance na lepek, mléko nebo laktózu. U nás zakoupíte téměř vše, aby jste mohli vařit jídla dle stejných receptur  běžné italské kuchyně. Prodávané bio potraviny jsou z 90% od italských výrobců (většinou farmářů) a dalších dodavatelů. Suroviny používané k výrobě potravin jsou z 80% vypěstované přímo v Itálii, které tak mají certifikaci bio a logo Evropské unie. Proč biopotraviny z Itálie? Důvod je jasný. Kromě velké konkurence a přísných norem je zaručena a kontrolována půda, která je základem pro pěstování a výrobu všech produktů. Italové si po mnoho generací svou půdu chrání a pečují o ni s maximální odpovědností.  Půda nebyla nikdy znečištěna nebo kontaminována. Tímto je zaručeno bezpečné a zdravé ekologické zemědělství. Bio již není jen výstřelek, ale garance zdravého životního stylu stravování, který již zcela zmizel se vznikem velkořetězců, a fastfoodů, kde je obrovský tlak na cenu a tak jídlo již není jídlo. Rádi vám nabízíme kvalitní bio produkty, které jsou potřebné pro „zdravý život“ v dnešní době, kdy se nevyvarujeme každodennímu stresu. Zakoupením těchto biopotravin děláte velmi důležitý krok pro své zdraví.