Tým

Martina Bonnerová

Narodila jsem se 22.7.1991Marta kopie v Praze. Mé vzdělávání začalo v základní škole Vybíralova na Černém Mostě. Jako střední školu jsem si zvolila Gymnázium Přípotoční, které mi umožnilo zúčastňovat se i dopoledních tréninků v Olympu Praha. Po maturitě jsem šla na jazykovou školu Bohemia, kde jsem se naučila dobře anglicky. Další skoro dva roky jsem studovala na vysoké škole VŠEM,  ale zjistila jsem, že se ekonomii a managementu v budoucnu věnovat nechci. Jelikož mám ráda přírodu a zvířata, přestoupila jsem na ČZU v Praze na fakultu agrobiologie. Bohužel se ale studium nedalo skloubit s mým nabitým sportovním programem.
Kromě volejbalu mě baví i ostatní sporty, především potápění. Moje další záliby jsou zvířata – dalmatinka Anetka, příroda, zdravá výživa, dobré filmy, hudba a další. Také ráda cestuji, poznávám nová místa a kultury, což mi beachvolejbal perfektně umožňuje. Na druhou stranu si ale ráda zarelaxuji. Dále se věnuji fitness a dietologii.
Sportovat jsem začala již v útlém věku. Moji rodiče mě odmalinka vedli ke sportu, a tak jsem se už ve třech letech stala Sokolkou v Kyjích. Později jsem docházela na atletiku a s volejbalem jsem začala asi v osmi letech v oddíle Slavia Praha. Společně s mojí sestrou Laurou jsme pinkaly za Slávii v mladších žákyních. Později jsem přestoupila do starších žákyň do Olympu Praha. V roce 2006 jsem začala studovat Gymnázium Přípotoční. V tu dobu jsem poprvé začala hrát beachvolejbal. V roce 2009 jsem přestoupila z juniorek Olympu do extraligového oddílu žen Slavia Praha, kde jsem odehrála dva roky. Přes léto jsem hrála beach s Barborou Hermannovou, s kterou jsem hrála až do poloviny roku 2015. Sezónu 2016 jsem odehrála s mladou Nicole Dostálovou a od listopadu téhož roku jsem začala hrát se Šárkou Nakládalovou. :-)

Šárka Nakládalová

 

9P6B9424 kopieNarodila jsem se 28.6.1985 v Kroměříži. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě. Pět let jsem pracovala jako obchodní zástupce pro nejmenované firmy. 
Volný čas, kterého je díky práci a sportu velmi málo, nejraději trávím s rodinou, ráda si přečtu knížku nebo vyrazím do přírody. 
Celý život mě provázel sport. Začala jsem atletikou, hrála tenis, stolní tenis, košíkovou a spoustu dalších sportů. Nakonec zvítězil volejbal. Začínala jsem s šestkovým volejbalem v Kroměříži, poté jsem přešla do Uherského Hradiště a nakonec jsem skončila v Přerově, kde jsem si zahrála extraligu juniorek i žen. Po zranění kolene jsem se  k šestkovému volejbalu nikdy nevrátila. 

K beachvolejbalu mě přivedl v Uherském Hradišti pan Vycudilík.  Byla jsem v reprezentaci jak juniorek tak i žen. Zahrála jsem si s Terkou Tobiášovou, která mě přivedla k vrcholovému beachi. Na tyto dvě sezony vzpomínám moc ráda. Na další dvě sezony mě zastavilo zranění kolene. Po úspěšné léčbě jsem se k beachvolejbalu vrátila a hrála jsem např. s Míšou Vorlovou a také s mladou reprezentantkou Eliškou Gálovou. Úspěšnou sezónu 2016 jsem odehrála s olympioničkou Háňou Skalníkovou Klapalovou a byla to jedna z mých nejlepších sezón. Doufám, že 2017 bude ještě úspěšnější :-) 

 

Leo Williams – trenér

unnamed (1)Jihoafrický reprezentant, součástí národního týmu od roku 2008.

Nejlepší výsledky –  vítěz Jihoafrické tour 2013 – 2017,  1.místo na kontinentálním poháru 2009 až  2015, 3.místo na Afrických hrách, 2.místo na Mistrovství Afriky, účast na Mistrovství světa 2013 a 2015.
Trenérem od roku 2012 v Kapském Městě a na UCT universitě.

Tomáš Michal – kondiční trenér

Celý život se velmi aktivně věnuji mnohačetné sportovní činnosti, svého času to bylo vrcholově-profesionálně. Tělovýchovu jsem vystudoval na FTVS-UK a již přes deset let učím druhostupňové děti na základní škole. Považuji za automatické neustále si své vzdělání a povědomí nejrůznějším způsobem doplňovat a rozšiřovat (semináře, přednášky, kurzy, školení, konzultace, samostudium) a nově nabyté zkušenosti pak aplikovat v hlubších souvislostech do praxe. Hodiny kompenzačního posilování vedu v rámci školního kroužku a cvičebních bloků pro veřejnost. V trenérské praxi považuji kompenzační cvičení za naprosto základní složku kondiční přípravy každého sportovce. Sám cvičím hlavně pro pocity radosti a spokojenosti, které mi zpětně přináší vědomí mnohem více a lépe „použitelnějšího“ vlastního těla…

Aleš Holubec – plán do posilovny

Kapitán reprezentace šestkového volejbalu a hráč francouzského Nantes. Zároveň s hráčskou kariérou se věnuje trénovaní a sestavování plánu do posilovny. Osvědčení v oboru fitness si dělal v trenérské škole Petra Stacha. Je certifikovaný trenér kulturistiky, kondičního cvičení a instruktor fitness.

 

Renáta Bonnerová – manažer

renata-bonnerovatelefon: 604 241 646
email: renata.bonnerova11@gmail.com