Novinky

VEZEME STŘÍBRNOU MEDAILI!

Semifinálový zápas jsme ve Vaduzu zvládly a i když jsme se dost zadýchaly, tak jsme vyhrály nad Němkami Behrens/Schumacher 2:0 (21:16, 21:18)!
Finále jsme si zahrály v 9 večer při umělém osvětlení, plnou tribunou proti Švýcarkám Elholzer/Gershon, se kterými jsme se potkaly už ve čtvrtfinále. Tentokrát jsme bohužel vítězství nezopakovaly, v prvním setu jsme si nechaly utéct několikabodové vedení, druhý set jsme udržely pod kontrolou, ale v tiebreaku jsme už od začátku setu nedokázaly dohnat dvoubodový náskok bezchybně hrajících Švýcarek.
1-2 (19-21, 21-16, 11-15)
Škoda, mohlo to být zlato, ale za stříbrné medaile jsme také moc rády! Děkujeme všem co nám drželi palce a fandili nám, velké díky patří Stepan Skopovy a holkám !