Výsledky

Sezóny 2016 – 2018 se Šárkou Nakládalovou

2018

33.místo FIVB****Hague
13.místo CEV Master Pelhřimov
1.místo Halové Mistrovství republiky
4.místo FIVB* Langkawi (Martina + Tereza Pluhařová)
25.místo FIVB*** Mersin
25.místo FIVB*** Lucerne
33.místo FIVB**** Itapema
1.místo ČP Litoměřice
1.místo Supercup Ládví
25.místo FIVB**** Ostrava
2.místo Supercup Uherské Hradiště
9.místo Mistrovství Evropy Holandsko
2.místo FIVB** Agadir
5.místo FIVB* Ljubljana (Martina + Martina Maixnerová)
1.místo Wolfurt Trophy Rakousko (Martina + Karolína Řeháčková)
1.místo Supercup Opava
2.místo MČR klubů – Hamr Praha

5.místo MČR Slavkov u Brna

5.místo p1440 Huntington Beach (Martina + Tjasa Kotnik)

2017

2. místo FIVB* World Tour Langklawi
1. místo Cool Cup Opava
3. místo Aydin Open Turecko
4. místo Český Pohár Chodov
1. místo Český Pohár Praha Ládví
4. místo FIVB** World Tour Nanjing
1.místo X-Fer Cup Brno
4.místo CEV Satelit Laholm
17.místo CEV Masters Alanya
17.místo FIVB**** Olsztyn
7.místo CEV Satelit Mersin
2.místo Cool Cup Praha
2.místo CEV Satelit Vaduz
3.místo Mistrovství republiky
9.místo FIVB*** Qinzhou

2016

1. místo Český Pohár Opava
3. místo CEV Satelit Pelhřimov

Martina Bonnerová

2015
CONTINENTAL CUP VILNIUS – 1. místo

2014
PUERTO VALLARTA OPEN – 9. místo
ANAPA OPEN – 5. místo
MISTROVSTVÍ EVROPY CAGLIARI – 9. místo
GRAND SLAM GSTAAD – 9. místo
STAROPRAMEN COOL SUPER CUP PRAHA – 2. místo
MEVZA LINZ – 1. místo
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – 2. místo
XIAMEN OPEN – 5. místo
PARANA OPEN – 5. místo
MANGAUNG OPEN – 1. místo

2013
FUZHOU OPEN – 9. místo
GRAND SLAM HAGUE – 9. místo
MISTROVSTVÍ EVROPY KLAGENFURT – 9. místo
STAROPRAMEN COOL SUPER CUP PRAHA – 1. místo
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ŽEN – 1. místo

2012
HALOVÉ MČR DO 23 LET – 1. místo
ČESKÝ POHÁR ČELAKOVICE – 1. místo
MISTROVSTVÍ EVROPY ŽEN DEN HAAG – 5. místo
AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ REPUBLIKY – 1. místo
GRAND SLAM GSTAAD – 9. místo
IDEASTAV CUP – 1. místo
AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA, BRAZÍLIE – MACEIO – 4. místo

2011
Pohár ČVS ČR Pňov – 3. místo
Pohár ČVS ČR Opava – 2. místo
A – Turnaj Rakousko – 2. místo
Mistrovství republiky do 23 let – 1. místo
CEV satellite Rumunsko – 5. místo
CEV satellite Kypr – 1. místo
Mistrovství Evropy do 23 let – 7. místo
Mistrovství republiky žen – 4. místo

2010
Mistrovství republiky do 23 let – 1. místo
Mistrovství Evropy do 23 let – 7. místo
Mistrovství světa do 21 let – 5. místo

2009
Mistrovství republiky do 20 let – 1. místo
Mistrovství republiky do 23 let – 3. místo
Mistrovství Evropy do 20 let – 7. místo
Mistrovství světa do 21 let – 4. místo